Waltonchain (WTC) apžvalga: viskas, ką reikia žinoti

„Waltonchain“ siekia suteikti logistikos ir tiekimo grandinės valdymo pasauliui harmoniją ir efektyvumą, nes dabartinės sistemos yra sudėtingos ir dažnai apima daugelį susiskaldžiusių šalių.

Todėl organizacijoms ir įmonėms vis dar sunku koordinuoti savo veiklą įvairiose tiekimo grandinės dalyse ir išlaikyti vieningą, saugų veiklos metodą.

„Waltonchain“ žada leisti atskiriems subjektams suderinti savo įvairius procesus per blokų grandinę ir suteikti saugią valdymo bei tikrinimo ekosistemą, kuri naudojasi daiktų interneto (IoT) ir radijo dažnių identifikavimo (RFID) technologijomis..

Kas yra Waltonchainas (WTC)?

Waltonchainas atgyja 2016 m. kai kūrėjų grupė iš Kinijos ir Pietų Korėjos susirinko sukurti projektą. „Waltonchain“ naudoja IoT technologiją, RDA ir blokų grandinę, kad sukurtų tiekimo grandinių valdymo sistemą.

Šis unikalus technologijų derinys leidžia projekto komandai sekti produktus kiekviename gamybos ir platinimo proceso etape. Tai padaryti įmanoma naudojant RDA technologiją, o duomenys, susieti su kiekvienu elementu, saugomi blokų grandinėje, užtikrinančioje tikslumą ir leidžiančią iš karto patikrinti informaciją.

Projektas pavadintas RDA technologijos išradėjo Charlie Waltono vardu ir taip pat veikia kaip „Wisdom Alters Label“ prekybos organizacijos ir tinklo akronimas. RDA technologija gali būti naudojama įvairiose programose, o naudojimo atvejai apima identifikavimą, tikrinimą ir mokėjimų patvirtinimą, taip pat įvairių procesų stebėjimą..

„WaltonChain“ komanda

„Waltonchain“ komanda yra akademiškai išskirtinė ir turi sukaupusi daug patirties, susijusios su tiekimo grandinėmis visoje Azijoje. Įkūrėjas Do Sanghyukas ėjo Kinijos ir Korėjos kultūrinių mainų plėtros komiteto pirmininko pavaduotojo, Korėjos standartinių produktų asociacijos direktoriaus ir Korėjos NC Technology Co., Ltd pirmininko pareigas..

Įkūrėjas Xu Fangchengas yra buvęs „Septwolves Group Ltd.“ tiekimo grandinės valdymo direktorius, šiuo metu yra „Shenzhen Silicon“, „Xiamen Silicon“ direktorius ir „Quanzhou Silicon“ valdybos pirmininkas..

IoT specialistas Mo Bingas yra inžinerijos daktaras ir baigė Harbino technologijos institutą, o „blockchain“ inžinierius Wei Songjie taip pat yra inžinerijos daktaras ir baigė Delavero universitetą. Wei taip pat turi darbo „Qualcomm“ ir „Google“ patirties..

Kaip veikia „Walton Chain“?

„Waltonchain“ komanda sukūrė daiktų interneto vertės koncepciją, kuri padėtų apibūdinti jų nuosavų RDA lustų maišymo su „blockchain“ technologija metodą, o susijungimas leidžia „blockchain“ saugoti fizinių elementų duomenis grandinėje per RDA žymeles..

RDA žymos naudoja elektromagnetinius laukus objektams identifikuoti, o nuskaitydami RDA žymenį vartotojas gauna visą turimą informaciją. Be kitų svarbių duomenų, tai gali būti produkto pradinė vieta, kur jis šiuo metu yra ir kas jį tvarkė..

RFID žymes galima pritvirtinti prie bet kokio objekto ir jos veikia efektyviau nei brūkšniniai kodai, nes jas gali nuskaityti mašinos, nenuskaitydami tiesioginio kodo. RDA gali būti naudojama atliekant inventoriaus / bagažo stebėjimą, rinkliavų surinkimą, prekių kioskus, bibliotekos sistemas ir kelionės dokumentų tikrinimą..

projekto apžvalga

Be to, RFID taip pat gali būti naudojamas prieigai valdyti, bekontaktiams mokėjimams ir „smartdust“, tai yra mikrojutiklių sistema, galinti aptikti šviesą, temperatūrą, chemikalus ir net vibraciją ar magnetizmą..

Tėvų ir antrinės grandinės

„Walton“ grandinė veikia kaip pirminė grandinė, valdanti įvairias antrines grandines, stebinti sandorius ir vykdanti pažangias sutartis. Ženklas, naudojamas apyvartai ir mokėjimui pagrindinėje grandinėje, yra Waltoncoin (WTC). WTC gali būti naudojamas prekybai duomenimis, įvairių operacijų vykdymui pagrindinėje grandinėje ir dalinių grandinių, naudojančių savo žetonus, kūrimui, panašiai kaip „Ethereum“ palengvina ERC20 žetonų kūrimą ir naudojimą. Pogrupio žetonais taip pat galima prekiauti decentralizuotoje biržoje, esančioje pagrindinėje grandinėje, o WTC naudojama kaip tarpinė valiuta.

Sub grandines gali sukurti visi, naudojantys „Waltonchain“ technologiją, taip pat gali pasirinkti naudoti konsensuso algoritmą, kuris skiriasi nuo „Stove Proof“. & Pasitikėjimo (PoST) sutarimas, naudojamas tėvų grandinėje. „PoST“ yra panašus į „Proof of Stake“ (PoS) ir apdovanoja žetonų turėtojus ar mazgus su dividendų išmokėjimais, atliktais WTC. „PoST“ taip pat yra mazgo reputacijos mechanizmas, palengvinantis papildomą naudą už aukštesnės kokybės ir sąžiningesnius mazgus. Todėl WTC žetonų turėtojai gali gauti dividendus, laikydami žetonus savo piniginėse.

Pogrupio sistema turi daug privalumų, pavyzdžiui, įmonės gali pritaikyti „blockchain“, kad atitiktų jų specifinius poreikius. Sub grandinės sėdi ant pagrindinės grandinės ir gali būti naudojamos konkretiems tikslams, pavyzdžiui, stebėti įvairius drabužių ženklus ar drabužių linijas ir įvertinti skirtingų linijų sėkmę įvairiose parduotuvėse..

Ši sistema taip pat padeda tinklo veikimui, nes didžioji dalis duomenų yra verslo pogrupyje, o padidėjęs jų aktyvumas neužkimš viso tinklo.

Kiek perspektyvus yra projektas?

„Waltonchain“ yra vienas iš perspektyviausių projektų rinkoje iki šiol, nes juo siekiama aptarnauti pramonę, kuriai reikia naudoti RDA technologiją, paremtą „blockchain“. RFID žymos šiuo metu kainuoja apie 0,1 USD už vienetą, yra prieinamos ir plačiai naudojamos.

„Wal-Mart“ šią technologiją savo tiekimo grandinėje pradėjo diegti 2003 m., O JAV gynybos departamentas teigia, kad visos karinės atsargos turėjo naudoti RDA žymenis nuo 2005 m. JAV maisto ir vaistų administracija (FDA) taip pat rekomendavo farmacijos įmonėms naudoti RDA savo produktams atsekti nuo 2006 m.

„Waltonchain“ veikia kaip tiekimo grandinės platforma ir technologija, leidžianti kiekvienam sukurti savo antrines grandines. „Waltonchain“ yra populiarus projektas, galintis pakeisti tai, kaip firmos valdo savo verslą.

„Waltonchain’s Value Internet of Things“ sistema turi daug aiškių pranašumų, kurie apima:

 • Patikimas kovojimas su klastojimu naudojant RDA identifikavimą
 • Tikslus produktų stebėjimas ir tikrinimas
 • Pagerintas saugumas dėl nekintamos „blockchain“ technologijos
 • Decentralizavimo nepatikimi mechanizmai
 • Supaprastinti tiekimo grandinės procesai

Waltonchainas taip pat turi įspūdingą partnerystės spektrą, ir daugelis jų yra su Kinijos provincijų vyriausybėmis. Yra projektas, kurį remia Fudžiano vyriausybė, siekiant sukurti pažangią jūrų laivybą „blockchain“ inkubatorius, ir vieną Jinhu vyriausybės remiamą išmaniųjų oro valymo ir stebėjimo sistemų kūrimą. Be to, „Waltonchain“ komanda užmezgė partnerystę su tokiomis organizacijomis kaip „Silictec“, „Sensor Technology (NIDS)“, „NHTECH“ ir „TANYU“..

„Waltonchain Partners“

„Waltonchain“ taip pat plečiasi už tiekimo grandinės valdymo pasaulio ribų ir turi nustatytą augimo strategiją.  

4 Fazių plėtros planas

„Waltonchain“ komanda išdėstė keturis skirtingus augimo etapus, o 1.0 etapas buvo susijęs su RDA drabužių sistemos integravimo schemos kūrimu. Komanda kuria RFID žymų sistemą ir priima patentuotą asimetrinio šifravimo algoritmą.

Waltonchain gairės

2.0 etapas apima „Waltonchain“ įkūrimą drabužių, mažmeninės prekybos ir logistikos pramonėje, o 3.0 etape komanda planuoja plačiau pritaikyti savo technologijas gamybos pramonėje..

Tikslas yra padėti sukurti standartizuotą ir patikimą visų gamybos procesų įrašą, pradedant medžiagos pirkimu, pereinant prie surinkimo operacijų, gamybos, pakavimo ir atsargų valdymo..

4.0 etapas apibūdina tiek aparatūros, tiek „blockchain“ duomenų struktūros atnaujinimą. Patobulinus sistemą, visą fizinį turtą ateityje bus galima registruoti „Waltonchain“.

Ar turėčiau investuoti į WTC?

„Waltonchain“ buvo paleistas išleidus 100 milijonų monetų, o rezerve yra maždaug 70 milijonų monetų, kurių šiuo metu tiekiama apie 25 milijonus, o likusios monetos bus kasamos per ateinančius metus. WTC pasirodė rinkoje kaip pagal radarų projektą Vakarų investuotojams ir 2017 m. Rugpjūčio mėn. Debiutavo maždaug už 1,00 USD..

WTC šiuo metu prekiauja šiek tiek daugiau nei 10 USD ir išlaiko maždaug 263 mln. USD rinkos ribą; tai smarkiai sumažėjo nuo visų laikų aukštos 43 USD kainos, dėl kurios sausio mėn. rinkos riba viršijo 1B USD.

Projektas yra gana tvirtas, o WTC gali būti naudojamas išleisti grandines, apdoroti operacijas pagrindinėje grandinėje, paskirstyti dividendų palūkanas, atlikti pervedimus decentralizuotoje biržoje ir palaikyti balsavimo ir valdymo sistemą..

WTC taip pat yra labai gerai įsitvirtinęs ir juo galima prekiauti daugelyje kriptovaliutų biržų, tokių kaip „Binance“, „Kucoin“, „OKEx“, „Coinnest“ ir „HitBTC“. Todėl WTC naudojasi aukštu likvidumu ir šiuo metu kasdien generuoja prekybos apimtį, kurios vertė siekia milijonus JAV dolerių.

„VeChain“ konkursas

„WaltonChain“ prieš „VeChain“

Vaizdai per „Waltonchain“ & VeChain

Tačiau, kaip ir bet kuris „blockchain“ pagrįstas projektas, yra galimų neigiamų veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, o „Waltonchain“ susiduria su tiesiogine konkurencija „VeChain“ pavidalu. Nepaisant prekės ženklo pakeitimo „VeChain Thor“, projekto komanda taip pat teikia „blockchain“ pagrindu sukurtus sprendimus tiekimo grandinės pramonei, o „VeChain“ taip pat leidžia įmonėms kurti DApps savo platformoje..

Be to, „VeChain“ didžiausią dėmesį skiria prabangos prekėms, o „Waltonchain“ pradėjo drabužių drabužius, o „Waltonchain“ žengė pirmyn su RFID lustais, o „VeChain“ taip pat apima NFC ir QR kodus. Šie du projektai gali būti skirti skirtingoms rinkoms, tačiau „VeChain“ pasirodė esanti populiari investuotojų tarpe, o VEN žetonas šiuo metu išlaiko maždaug 1,6 mlrd. JAV dolerių rinkos viršutinę ribą ir užima 20 geriausių vietų. Todėl visada yra galimybė, kad „VeChain“ pritrauks dėmesio nuo Waltonchaino.

Rinkodaros iššūkiai

Be to, Waltonchainas, vykdydamas projektą Kinijoje ir Pietų Korėjoje, turi nuolat įgyvendinti sėkmingą rinkodaros strategiją, kad galėtų teigiamai paveikti investuotojus, įsikūrusius vakaruose. Neseniai įvykęs skandalas, kuriame dalyvavo „Twitter“ dovanų konkursas, turėjo neigiamos įtakos tiek WTC kainai, tiek visuomenės supratimui apie projektą, kai paaiškėjo, kad projekto užbaigimo nugalėtojas yra „Walton“ darbuotojas.

Po skandalo WTC kaina smuko nuo maždaug 22 USD iki 17 USD. Kaina tęsėsi, kol prasidėjo ilgalaikis nuosmukis, nes visa rinka tęsėsi ilgą laiką.

Be to, „Waltonchain“ taip pat yra projektas, kurį gali būti sunku patikrinti, o investuotojams gali būti sunku gauti tikslią informaciją anglų kalba, todėl daugeliui Azijos projektų gali būti sunku gauti dienų ar savaičių. skelbimus galima patvirtinti. Įdomu tai, kad pagrindinis „Waltonchain“ konkurentas „VeChain“ buvo apkaltintas perdėjus savo partnerystę ir bendradarbiavimą.

Išvada

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Waltonchain“ yra vienas iš tvirtesnių ir išsamesnių projektų rinkoje, jis turi tvirtą naudojimo atvejį ir sujungia pažangiausias technologijas, kad sutrikdytų daugelį pagrindinių pramonės šakų. Sub grandinių ir mazgų sistemos naudojimas taip pat daro WTC patrauklų ilgalaikiams turėtojams, nes jie gali tikėtis natūralaus WTC vertės padidėjimo.

Projektas vis dar yra neigiamų naujienų šaltinis, nes kai kuriems kriptografinės bendruomenės nariams sunku pasitikėti projektu, todėl „Waltonchain“ gali kreiptis į investuotojus, kurie mielai pasineria į projektą ir atlieka savo išsamų tyrimą..

Argumentai “už”

 • Patikima technologija su nuosavais RFID lustais, skaitytuvais ir sekikliais
 • Tinka realiai ir padeda valdyti tiekimo grandinę ir logistiką
 • Remia patyrusi ir gerai sujungta komanda
 • Vertė WTC yra susieta su antrinių grandinių skaičiumi
 • Mazgų sistema su finansiniais dividendais

Minusai

 • Žetonų turėtojai neturi įmonės akcijų
 • Informaciją apie projektą gali būti sunku gauti
 • Imlus neigiamoms naujienoms
 • Vis dar nerimaujama dėl tam tikrų komandos narių patikimumo

Vaizdai per Waltonchain.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me