Kas yra „Dash“ kriptovaliuta

Kalbant apie kriptovaliutas, vienas iš pirminių pranašumų, kurį daugelis žmonių nurodė, buvo tai, kad jis buvo decentralizuotas. Nebuvo vieno asmens ar subjekto, kuris jį kontroliavo. Tinklas buvo išplatintas daugybėje mazgų, o plėtra buvo vykdoma atviro kodo pavidalu.

Nors decentralizuoti tinklai yra laikomi būdu pašalinti centralizuotų pajėgų kontrolę, tai turi nemažai trūkumų. Tai neseniai buvo rodoma naudojant „Bitcoin“ tinklą. Tai puikus teorijos ir praktikos pavyzdys.

„Bitcoin“ idėja buvo ta, kad ją valdys visi mazgai. Idėja buvo ta, kad visi svarbūs sprendimai dėl tinklo plėtros bus priimami visa bendruomenė. Rezultatas buvo ilgas ir ilgas vidinis mūšis dėl geriausio tinklo išplėtimo ir operacijų masto.

Kai siautėjo diskusijos apie „Bitcoin“ ir įvairūs žmonės bandė tenkinti savo interesus, tinklo spūstys ir daromų sandorių kaina vis didėjo. Mes taip pat turėjome nemažai kietųjų šakių ir grandinės padalijimų „Bitcoin“ tinkle.

Be to, nuolat jaudinosi, kad nors Bitcoin yra „decentralizuotas“, kalnakasiai, valdantys didžiąją dalį kasybos galios, ilgainiui gali patekti į stadiją, kurioje jie gali įveikti didžiąją tinklo dalį 51% puola.

Kaip „Dash“ bando tai išspręsti

Dash kriptovaliutos mokėjimaiBrūkšnys bandė išspręsti šią problemą sukūrus dviejų pakopų tinklus arba „2 pakopų mazgo“ sistemą. Šioje sistemoje mes galime sukurti decentralizuotą balsavimo sistemą. Tai egzistuoja „blockchain“ tinkle ir jame gali dalyvauti tik tie dalyviai, kurie į procesą investavo 1 000 „Dash“.

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl egzistuoja ši balsavimo sistema, yra ta, kad tos žetonus sukaupusios partijos gali dalyvauti priimant sprendimus dėl mėnesio finansavimo sistemos veikimo. Ši decentralizuota mėnesio finansavimo sistema yra integruota į protokolą ir ją teikia ne vienas asmuo ar subjektas.

Šis mėnesio finansavimo fondas gali būti naudojamas bet kokiems tikslams, kurie dalyviams atrodo tinkami. Jis visada bus prieinamas, todėl „Dash“ organizacijai nereikia pasikliauti išoriniu finansavimu. Tai yra bendrų lėšų valdymas daugumai ir daugumai.

Jei norėtumėte dirbti su projektu „Dash“ tinkle, kuris, jūsų manymu, ilgainiui bus naudingas ekosistemai, jums tereikia įtikinti kitus dalyvius „balsuoti“ už jūsų projektą. Jei jis turi daugiausiai balsų, „Dash“ protokolas yra automatiškai sukurtas paskirstyti lėšas projektui nurodytu adresu.

Akivaizdu, kad tie projektai turės būti visiškai skaidrūs ir tikrai įtikinami, kad kiti dalyviai patikėtų, jog jis yra vertas finansavimo..

Mėnesinės projekto lėšos taip pat gaunamos iš naujai sukurtų blokų. Tai reiškia, kad juos vis dar riboja nustatytas infliacijos augimas tinkle. Yra daugybė skirtingų lėšų panaudojimo atvejų, tačiau paprastai tai bus skirta pagrindinėms programoms, piniginėms ir programinei įrangai kurti.

Eksponentinis finansavimas

Šio vystymosi finansavimo fondo genialumas yra tas, kad didėjant valiutos vertei, didėja ir fondo vertė. Tai reikš, kad bus daugiau lėšų sistemos plėtrai, todėl sistema bus paklausesnė, taigi ir toliau didės kaina.

Šis finansavimo, paklausos ir didėjančios kainos ciklas sukuria teigiamą paskatą kūrėjų komandai ir tiems, kurie balsuoja tinkle. Tai skatina juos galvoti apie sprendimus, kurie pagerins protokolą paspartindami tinklą ir taip dar labiau padidindami paklausą. Rezultatas yra eksponentinis ciklas, kuris sukuria vertę.

Tai taip pat neskatina bet kokių blogų veikėjų bandyti išnaudoti sistemą savo naudai. Jei jie padarė tai, kas pakenkė pasitikėjimui brūkšnio protokolu, tai reikštų, kad jų investuotam 1000 brūkšniui gresia vertės sumažėjimas. Tai taip pat prieštarauja daugumai centralizuotų valdymo sistemų, kai aukščiausiųjų priimami sprendimai gali būti naudingi kitų sąskaita.

Privatūs ir greiti sandoriai

Be protokolų, kurie tvarko savarankišką finansavimą tinkle, pagrindinis „Dash“ tikslas yra efektyviai veikti kaip skaitmeniniai pinigai (taigi ir pavadinimas). Be to, norint masiškai pritaikyti „Dash“, buvo būtina, kad sandoriai būtų užbaigti greitai ir santykinai mažesnėmis sąnaudomis. Panašiai „Dash“ protokolas norėjo pabandyti įtraukti sandorių anonimiškumą.

„Dash“ tinklas gali tai padaryti naudodamas dvi naujoves – „Instant X“ ir „Darksend Mixing“

Momentinės X operacijos

Pagrindinis „Instant X“ operacijų tikslas yra išspręsti ką nors, kas gerai žinoma „Bitcoin“, pilnais blokais. Kai tinkle yra visi blokai, blokų patvirtinimo laikas pailgės. Panašiai, kai turite perkrovą „Bitcoin“ tinkle, tampa nepraktiška siųsti tikrai mažas operacijas.

Tačiau „Instant X“ operacijos sugeba apdoroti iki 8 patvirtinimų per kelias sekundes. „Instant X“ naudoja antrosios pakopos „masternode“ balsavimo protokolą, kad būtų galima nedelsiant sutikti tinkle. Atsižvelgiant į tai, kad šiuos sandorius galima įvykdyti per tokį trumpą laiką, tai yra puikus sprendimas sandorių pardavimo vietoje.

Pavyzdžiui, tarkime, kad norėjote nusipirkti puodelį kavos. Galite nedelsdami išsiųsti brūkšnį ir pardavėjas jį gaus per kelias sekundes. Tada jie galėjo nuspręsti, kokia „Fiat“ valiuta norėtų ją gauti parduotuvėje ar laikyti „Dash“. Tai reiškia, kad jie gali apsisaugoti nuo bet kurio kainos nepastovumo ir neapibrėžtumo čia pat, parduotuvėje.

„Darksend“ maišymas

Be abejonės, pasirinkus šių tipų sandorius, jis skamba niekšiškai ir labiau tamsiojo tinklo srityje. Tai iš tikrųjų gaila, nes ne tik tie, kurie turi blogų ketinimų, norėtų paslėpti informaciją apie savo sandorius. Yra daug žmonių, kurie nenorėtų, kad jų sandorių istorija būtų viešai prieinama. Iš tiesų, jei kažkas, turėdamas blogų ketinimų, žino jūsų piniginės dydį, tuomet jūs tapsite svarbiausiu taikiniu.

„Darksend“ maišymas „Dash“ maišyme daro būtent tai, jis sumaišo jūsų monetas „blockchain“. Galite pasirinkti padalinti didesnį mokėjimą taip, kad atrodytų, tarsi tai būtų mažesnių mokėjimų rinkinys. Svarbu pabrėžti, kad tai nėra visiškai privati ​​kriptovaliuta, tokia kaip „Zcash“ ar „Monero“.

Tačiau kai kas nors atliks „Dash“ blokų grandinės operacijų analizę, visa tai, ką jie pamatys, yra mažesnių monetų, tekančių į jūsų piniginę, mišinys. Jie nemato, kiek monetų turite ir išleidote. Tiksliai, kaip veikia „Darksend“ operacijos, pateikiama žemiau esančiame paveikslėlyje. Jie buvo sukurti, kai „Dash“ iš pradžių buvo vadinamas „Darkcoin“. Jo pavadinimas buvo pakeistas dėl akivaizdžių priežasčių.

„Darksend“ paveikslėlio aprašymasVaizdas Šaltinis

Brūkšnys Dviejų pakopų mazgų sistema

Vienintelis būdas, kaip „Dash“ sistema gali veikti pagal šį decentralizuotą savęs finansavimo protokolą, yra dviejų pakopų mazgų sistemos naudojimas. Antroji pakopa arba „Masternode“ tinklas leidžia „Dash“ įtraukti visas šias naujoves.

  • Pirmoji pakopa: Tai pakopa, kuri labiausiai pakartoja „Bitcoin“ ir kitų „blockchain“. Šioje pakopoje nėra galimybės balsuoti ir ji veiks kaip įprasta kriptovaliutos piniginė. Tačiau šioje pakopoje yra tokios funkcijos kaip „Instant X“ operacijos ir „Darksend“ maišymas. Jie buvo įterpti į „Dash“ tinklą ir buvo gerai nustatyti šios pirmosios pakopos pranašumai.
  • Antras laipsnis: Antroji pakopa yra žinoma kaip „Masternodes“. Tai yra klientų piniginės, kuriose yra 1000 brūkšnių tame adrese, ir jos buvo užrakintos kaip užstatas. Tai leis bendraautoriui balsuoti dėl tinklo sprendimų. „Masternode“ tinklui yra daug planų, tačiau šiuo metu jis labai paveiktas „Darksend“ maišymui ir „Instant X“, kurį aptarėme aukščiau. Šie „Masternodes“ taip pat gali balsuoti dėl svarbių sprendimų, turinčių įtakos „Dash“ projekto biudžetui, taip pat kur siunčiamos tos pačios sugeneruotos lėšos. Be to, kad galėsite dalyvauti priimant svarbius tinklo sprendimus, jums taip pat bus paskirstytas brūkšnys už sumą, kurią jūs įtraukėte. Rašant šį atlygį šiuo metu yra 12% IG.

Įdomūs brūkšnio projektai

Atsižvelgiant į tai, kad „Dash“ gali būti skiriama bet kokiems projektams, kurie galėtų būti naudingi tinklui, jau yra keletas įdomių pokyčių. Vienas jų yra „Dash Evolution“ kuris yra protokolas, sukurtas ant antrojo lygio tinklo.

„Dash“ evoliucija taip pat apims socialinę infrastruktūrą, kurioje galima registruoti vartotojo vardus, tiesioginius pranešimus, naudojamus su draugų sąrašais, taip pat tiesioginių adresų generavimą kliento mokėjimo užklausose. Pagrindinis jo tikslas bus atlikti mokėjimus per „Dash“ lengvai ir lengvai prieinamą net tiems, kurie nebūtinai išmano technologijas.

Susirūpinimo taškai

Nors „Dash“ skamba kaip stiprus „Bitcoin“ konkurentas, yra nemažai žmonių, kurie to nemato. Tai iš tikrųjų gali būti priežastis, kodėl „Dash“ tinkle vis dar yra gana ribota operacijų suma. Taip pat nėra pakankamai prekybininkų, kurie priims „Dash“ kaip mokėjimo priemonę.

Vienas iš labiausiai ginčytinų klausimų gali būti visa masternodų idėja. Šiuo metu jie yra mažos žmonių grupės, kurios nėra žinomos daugeliui vartotojų, rankose. Tai grąžina centralizuoto kūno baimes, o tai yra priežastis, kodėl Bitcoin sugebėjo klestėti.

Be to, dabar yra dar viena skaitmeninė valiuta, kurios tikslas yra tapti de facto skaitmenine mokėjimo priemone ir tai yra „Bitcoin“ pinigai. „Bitcoin cash“ yra „Bitoin“ grandinės padalijimo rezultatas dar 2017 m. Rugpjūčio mėn., Kai kūrėjų grupė norėjo atnaujinti monetą, kurioje būtų numatyti didesni blokų dydžiai. Taigi, vartotojai turi monetą, kurioje yra visi decentralizuotos kriptovaliutos pranašumai be visų blokų, kurie kankino Bitcoin

Kur nusipirkti & Laikykite DASH

Jei nusprendėte nusipirkti DASH, turėsite pereiti į vieną iš biržų, kur ji yra nurodyta. Atsižvelgiant į DASH populiarumą, yra daugybė skirtingų biržų, kuriose galite jas įsigyti. Kai kurie iš populiariausių yra tokie kaip „Binance“, „BitHump“ ir „Bittrex“.

Dėl šių mainų pirmiausia turėsite nusipirkti kitą kriptovaliutą ir ją nusiųsti, kad galėtumėte iškeisti į DASH. Tačiau galite naudoti tokią biržą kaip „Kraken“, kuri yra „Fiat Gateway“. Tai reiškia, kad galite atsiųsti jiems savo „fiat“ valiutą ir tiesiogiai įsigyti DASH už šias lėšas.

Kai turėsite DASH, norėsite rasti saugią vietą jį laikyti. Didelio monetų kiekio palikimas biržoje nėra išmintingas žingsnis, atsižvelgiant į riziką, kurią kelia tokie įvykiai kaip didelis įsilaužimas į biržą ar įmonių netinkamas elgesys. Jums galbūt labiausiai tinka įsigyti aparatinę piniginę ir laikyti monetas neprisijungus prie interneto. Pateikėme platų geriausių DASH piniginių sąrašą, kad galėtumėte saugiai laikyti savo monetas.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me