Kas yra „Replay Attack“

Dalis priežasčių, dėl kurių būsimas „SegWit2X“ tvirtas darbas yra toks ginčytinas, yra ta, kad jis neturi apsaugos pakartoti atakas. Daugelis žmonių yra susirūpinę dėl pakartotinio išpuolio perspektyvos ir kaip tai gali pakenkti tinklo vientisumui.

Ankstesnių „hardforks“, tokių kaip „Bitcoin cash“, metu buvo įdiegta pakartojimo apsauga, todėl niekšiškiems asmenims nebuvo galimybės bandyti atakos.

Kad galėtume pažvelgti į pakartojimo ataką, turime suprasti kai kurias pagrindines technologijas, kuriomis remiamasi „Bitcoin“.

Dabartinė „Bitcion“ blokų grandinė

Bitcoin operacijos vyksta viešoje blokų grandinėje. Tai reiškia, kad jie yra atviri visiems, nes operacijos ID, gavėjo ir siuntėjo adresas yra transliuojamas į tinklą.

Didžiąją knygą taip pat gali atsisiųsti penkiolika metų tie, kurie norėjo analizuoti operaciją ir jas audituoti. Jie taip pat gali pažvelgti į jūsų konkrečią operaciją ir pažymėti, ar ji buvo pagrįsta remiantis privačiais įvestimis.

Kai bendruomenėje ginčijamasi dėl dabartinės technologijos būklės ir tolesnių veiksmų, pateikiama šakės idėja. Šakutė gali būti minkšta arba kieta. A atveju minkšta šakutė, seni tinklo mazgai vis tiek atpažins naujus blokus kaip galiojančius. Taigi jis suderinamas atgaline kryptimi ir tik daugumai kalnakasių reikia atnaujinti naująją programinę įrangą.

Tačiau, kai pakeitimai bus taikomi tikram blokų struktūrai (pvz., Bloko dydžiui), tai bus padaryta per kietąjį korpusą. Su kietuoju forumu visi dalyviai turi naujovinti į naują protokolą, nes anksčiau negaliojantys blokai ir operacijos dabar galioja.

Tiems rinkos dalyviams, kurie neatnaujina, jie tęs seną „blockchain“, o atnaujinę pradės naują „blockchain“ ir kriptovaliutą. Taip atsitiko rugpjūčio 1 d. „Bitcoin blockchain“ šakute su „Bitcoin Cash“.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad dvi grandinės atrodys visiškai vienodos prieš pat šakę. Tačiau po šakės bus rasti nauji blokai ir jie turės skirtingus sandorius su skirtingu likučiu.

Kaip veikia pakartojimo atakos

Kaip veikia pakartojimo atakosKai ant kietmedžio bus padalinta grandinė, abiejose grandinėse turėsite lygiai tiek pat monetų. Problema kyla, kai pinigus išleidžiate tik vienai grandinei. Kas vyksta kitoje grandinėje?

Teoriškai, jei jūs išleidžiate pinigus vienai iš grandinių, kažkas kitas gali naudoti lygiai tuos pačius įgaliojimus toje operacijoje, įskaitant jūsų parašą, ir pateikti tai įtraukti į kitą knygą. Todėl kažkas kitas gali išleisti jūsų pinigus kitai knygai, nes jūsų parašas galioja abiem.

Tai nereiškia, kad kažkas gali atsiųsti kitam asmeniui kitokią sumą, naudodamas jūsų lėšas kitoje grandinėje. Sandoris turi tiksliai jį pakartoti. Tačiau tai vis dar kelia tam tikrų problemų. Asmuo, kuris siunčia tą pačią operacijos užklausą kitoje knygoje, rengia pakartojimo ataką.

„Bitcoin cash hardfork“ atveju buvo taikoma pakartojimo apsauga. Jie įdėjo specialų kodą, kuris visiškai atpažino, kad sandoris susijęs tik su „Bitcoin“ grynaisiais. Turėdamas šią specialią identifikavimo informaciją, bet kuris „Bitcoin“ mazgas atmes šią operaciją, nes pripažįsta, kad ji susijusi tik su „Bitcoin Cash“.

Nėra „SegWit2X“ pakartojimo apsaugos

Deja, būsimos šakės apsaugos nebus galima pakartoti, nes „SegWit2X“ atnaujinimo kūrėjai teigė, kad „Bitcoin“ pagrindinė komanda turėtų tai įgyvendinti, jei jiems tai rūpi..

Šio argumento problema yra ta, kad šiam pakeitimui įgyvendinti nepakanka laiko šerdžiai. Apsaugos nuo pakartojimo schemos pačios yra kietosios jėgos ir įgyvendinus bet kokią pakartojimo apsaugą, dabar bus gaunamos trys skirtingos blokų grandinės. Čia bus „SegWit2X“ šakutė, „Bitcoin“ palikimas ir „Bitcoin“ palikimas su pakartojimo apsauga.

Tai yra priežastis, dėl kurios „Bitcoin“ pagrindiniai kūrėjai ir kiti žymūs žmonės, tokie kaip Charlie Lee, yra prieš „SegWit2X“. Jei būtų buvę daugiau laiko pasirengti kietajam darbui, tada būtų galima įdiegti pakartojimo apsaugą.

Apsaugokite save nuo pakartojimų atakų

Jei esate „Bitcoin“ investuotojas ir taip dažnai nesudarote sandorių su „Bitcion“, turėtumėte sulaikyti pinigų siuntimą po šakute, kol bus suteikta daugiau aiškumo.

Tačiau, jei jums tikrai reikia atlikti sandorius ir norite išardyti savo sąskaitas dviejose knygose, galite apsvarstyti galimybę maišyti paslaugas. Tai atlikę atliksite operaciją bet kurioje grandinėje, kurios nebus galima atkurti. Tai gali padaryti tam tikra sandorių klasė.

Šie sandoriai yra arba atlygis, kurį gauna kalnakasiai (nes tai naujos lėšos), arba Monetų bazės sandoriai kurie yra sumaišyti. Su šiomis „Coinbase“ operacijomis jūsų operacija gali būti maišoma su kita neatkuriama operacija.

Žvilgsnis į priekį

Nors būsimasis kietasis futbolas neturi apsaugos nuo pakartojimo, tai neturėtų kelti didžiulio susirūpinimo, jei esate „Bitcoin“ „Hodler“. Jūs reguliariai neišleidžiate savo monetų, todėl turite laiko stebėti, kaip viskas vystosi.

Kaip matėme iš „Bitcoin Cash“ sagos, prieš šakę buvo paskleista daug FUD (baimės netikrumo ir sunaikinimo), kas galėjo nutikti Bitcoinui. Atrodė, kad šakutė vyko be vargo ir tai paskatino Bitcoin kainų kilimą.

Paveikslėlis per „Fotolia“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me